נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

חידושים בתחום הפארמה לשנת תש"פ

  • 16.09.2020

חידושים בתחום הפארמה לשנת תש"פ

שנת תש"פ הפכה בעל כורחה לשנה קריטית בעולם הביו-פארמה והביו-טק. התחום, שגם כך מתפתח ללא הפסקה, נכנס לתאוצה גבוהה אף יותר בעקבות וירוס הקורונה שהגיעה במחצית השנה והשבית את מרבית המשק העולמי. המטרה המרכזית של כולנו- לקדם את המחקר שיכחיד את הוירוס או לפחות ימנע את התפשטותו, הובילה את החוקרים, המדענים והיזמים לחיפוש אחר כלים ופתרונות טכנולוגיים יצירתיים שיסייעו להם בכך. 

אנו גאים להציג לכם מספר חברות ומוצרים כאלו, שהשתלבו השנה במחקרים שונים בארץ סבב הקורונה ובכלל: 

חברת קוזינה- QOSINA

חברת QOSINA היא חברה אמריקאית המשמשת כפלטפורמה של מגוון רחב מאוד של פריטים עבור חברות הסטרטאפ וחברות OEM בתחום הביו-פארמה וה- MEDICAL DEVICE.

עוד טרם "עלייתה" לארץ השנה, השתמשו חברות ישראליות במוצרי החברה, אך העובדה כי קונלוג הפכה לספקית הרישמית והבלעדית של QOSINA בישראל, קידמה עוד יותר את השימוש במוצרים בקרב חברות נוספות לרווחת המחקר והמדע. 

 

 

חברת פרומפלה- PROMEPLA

כבר כמעט 50 שנה שחברת Promepla ממונקו מספקת  ללקוח פתרונות של מוצרים מיוחדים בתחום הפלסטיקה הרפואית,לצד פתרונות מורכבים דוגמת מכלולים לתחום הביולוגיה ומוצרים מתכלים.

החברה עומדת בכל התקנים הנדרשים לתחום הביופארמה וכיום נחשבת כאחת החברות המובילות בתחום ההרכבות. משמח לומר כי אחת האפשרויות שכבר נוסתה וזכתה לתגובות מצוינות היא סעפות צנרת ומחברים לתחום הביוטכנולוגיה.

למצגת עם מוצרי החברה >>>

PROMEPLA

 

חברת CPC

חברת CPC היא חברה מתמחה בתחום המחברים המהירים, כאשר השנה התמקדו בתחום הטרמי ובמחברים לקירור מערכות אלקטרוניות. בתחום זה מציעה CPC מספר סוגי מחברים מסדרת ה NON SPILL, כמו מחברים עם תנועה גאומטרית, מחברים פלסטיים ומחברים מתכתיים מאלומיניום ופליז מצופה כרום-ניקל.

למצגת עדכנית עם מוצרי החברה >>>

 

 

לפרטים נוספים על המוצרים, מוזמנים ליצור איתנו קשר 

 

שנה טובה ובריאה!