נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

חידושים בתחום הפארמה לשנת תש"פ

  • 16.09.2020

חידושים בתחום הפארמה לשנת תש"פ

נכתב על-ידי זוהר קוממי, מנהל תחום מדעי החיים והביוטכנולוגיה, חברת קונלוג-אבירי

 
שנת תש"פ הפכה בעל כורחה לשנה חשובה במיוחד בעולם הביו-פארמה והביו-טק. התחום, שגם כך מתפתח ללא הפסקה, צבר תאוצה גבוהה אף יותר בעקבות וירוס הקורונה שהגיע במחצית השנה. המטרה המרכזית- קידום מחקר שיכחיד את הוירוס או לפחות ימנע את התפשטותו, הובילה את החוקרים, המדענים והיזמים לחיפוש אחר כלים ופתרונות טכנולוגיים יצירתיים שיסייעו להם בכך. 

אנו גאים להציג מספר חברות ומוצרים כאלו שהשתלבו השנה במחקרים שונים בארץ, הן סביב הקורונה ובכלל: 

חברת קוזינה- QOSINA

חברת QOSINA היא חברה אמריקאית המשמשת כפלטפורמה של מגוון רחב מאוד של פריטים עבור חברות הסטרטאפ וחברות OEM בתחום הביו-פארמה וה- MEDICAL DEVICE.

עוד טרם "עלייתה" לארץ השנה, השתמשו חברות ישראליות במוצרי QOSINA, אך  העובדה כי קונלוג הפכה לספקית הרישמית והבלעדית של החברה בישראל, קידמה עוד יותר את השימוש במוצרים בקרב חברות נוספות לרווחת המחקר והמדע. 

 

 

חברת פרומפלה- PROMEPLA

כבר קרוב ל-  50 שנה שחברת Promepla ממונקו מספקת ללקוח פתרונות ומוצרים מיוחדים בתחום הפלסטיקה הרפואית, זאת לצד פתרונות מורכבים יותר, דוגמת מכלולים לתחום הביולוגיה ומוצרים מתכלים.

החברה עומדת בכל התקנים הנדרשים לתחום הביופארמה ונחשבת כיום כאחת החברות המובילות בתחום ההרכבות. משמח לומר כי אחת האפשרויות שכבר נוסתה וזכתה לתגובות מצוינות היא סעפות צנרת ומחברים לתחום הביוטכנולוגיה.

למצגת עם מוצרי החברה >>>

PROMEPLA

 

חברת CPC

חברת CPC היא חברה מתמחה בתחום המחברים המהירים, כאשר השנה היא התמקדה בתחום הטרמי ובמחברים לקירור מערכות אלקטרוניות. בתחום זה מציעה CPC מספר סוגי מחברים מסדרת ה NON SPILL, כמו מחברים עם תנועה גאומטרית, מחברים פלסטיים ומחברים מתכתיים מאלומיניום ופליז מצופה כרום-ניקל.

למצגת עדכנית עם מוצרי החברה >>>

 

 

לפרטים נוספים על המוצרים, מוזמנים ליצור איתנו קשר 

 

שנה טובה ובריאה!