נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

תקנים והבטחת איכות

חברת קונלוג עורכת תהליכי הבטחת איכות רציפים על בסיס יומיומי, ללא פשרות, בכל חטיבות החברה.
תהליכי הבטחת האיכות באים לידי ביטוי, בין היתר, בשיפור תהליכים, הדרכות, ביקורי ספקים ולקוחות, ביקורות איכות תקופתית ועוד.

תקן 9001 ISO

     


               בהתאם, קונלוג הינה בעלת תקן 9001 ISO של מכון התקנים, שהינו תקן בינלאומי המאשר כי קונלוג מנהלת מערכת הבטחת איכות העומדת בדרישות התקן המחמירות
               וכי יש ביכולתה לספק, באופן עקבי ורציף, מוצר העומד בדרישות הלקוח ובדרישות החוק.
            להורדת אישור ה-ISO שניתן לחברת קונלוג ע"י מכון התקנים, יש ללחוץ כאן.


כמו כן, רבים מהמוצרים שקונלוג מספקת ללקוחותיה הינם בעלי תקנים המוכרים ברמה בינלאומית:

תקן NSF

תקן NSF

תקן NSF מהווה אסמכתא לכך שהמוצר נבדק ואושר ע"י אחד מגופי הפיקוח העצמאיים החשובים ביותר שקיימים כיום לבטיחות מזון ומי שתייה. ארגון ה-NSF מוערך על ידי צרכנים, יצרנים, קמעונאים וגופים רגולטוריים ברחבי העולם. אישור NSF על-גבי מוצר פירושו שהמוצר עומד בכל דרישות התקן המחמירות, בהיבטים של בריאות הציבור ואיכות הסביבה.

 


תקן FDA

תקן FDA

ה-Food and Drug Administration - FDA - מנהל המזון והתרופות האמריקאי - הינו גוף ממשלתי האחראי על הפיקוח והרגולציה של מוצרי מזון, תרופות, קוסמטיקה, מכשור רפואי ותוצרי דם בארה"ב. גוף זה הינו, למעשה, המקביל האמריקני למכון התקנים בישראל. לגוף זה השפעה בינלאומית ניכרת, ואישור ה-FDA מהווה, במדינות רבות, תנאי לאישור השימוש במוצר.


 


תקן IPA לחדרים נקיים

תקן IPA

אישור ה-Fraunhofer TESTED DEVICE על-גבי מוצר מהווה, למעשה, אישור המוכר ברמה בינלאומית, לכך שהמוצר נבדק באופן אובייקטיבי על בסיס הנחיות ותקנים מוכרים המסדירים את התאמתו של המוצר ליישומי חדר נקי. מכון פראונהופר לייצור הנדסה ואוטומציה IPA בשטוטגרט (ה-Fraunhofer IPA), הוא מוסד של אגודת פראונהופר לקידום מחקר יישומי (FHG), אשר המוקד המרכזי של עבודת המחקר והפיתוח המתבצעת בו הוא מציאת פתרונות לאתגרים ארגוניים וטכנולוגיים, במיוחד בסביבת הייצור של מפעלים תעשייתיים.


תקן AS9100

תקן AS9100

תקן תעופתי AS9100 הוכן על ידי גוף בין-לאומי (SAE Aerospace) בחסות IAQG - ארגון הגג של תעשיית התעופה, במטרה ליצור מערכת הבטחת איכות המתאימה לעולם התעופה. התקן משלב את דרישות התקן הבינלאומיISO 9001 וכן דרישות תובעניות נוספות בתחום הייצור, הייחודיות לתעשיות התעופה והחלל.


תקן UL

תקן UL

חברת Underwriters Laboratories Inc היא חברה עצמאית בתחום הבטיחות, הפועלת למעלה ממאה שנה בארה"ב. החברה מפתחת סטנדרטים בכל הקשור לבטיחות מוצר וכן מעניקה שירותי ייעוץ, בדיקה, ביקורות ועוד. חברת UL היא אחת מכמה חברות שאושרו ע"י הסוכנות הפדראלית Occupational Safety and Health Administration) OSHA) לביצוע בדיקת בטיחות.


תקן CE

תקן CE

סימון CE על-גבי מוצר, מאשר כי המוצר עומד בדרישות הרגולציה המחמירות (הבטיחותיות, הבריאותיות והסביבתיות) החלות עליו במדינות האיחוד האירופי. סימון ה-CE, המכונה גם "הפספורט האירופי", מאפשר את כניסת המוצר לכל המדינות החברות באיחוד האירופי.  


תקן CSA

תקן CSA

ה-Canadian Standards Association הוא תאגיד קנדי שעיקר עיסוקו בהענקת אישורים לעמידה בדרישות תקינה למוצרים שונים.
סימון CSA על-גבי מוצר מראה כי המוצר נבדק באופן עצמאי ואושר כעומד בסטנדרטים מוכרים לבטיחות.


תקן TUV

תקן TUV

אישור TUV על-גבי מוצרים ומתקנים תעשייתיים, מהווה אישור המוכר ברמה בינלאומית, לכך שהמוצר או המתקן התעשייתי עומד בדרישות איכות ובטיחות מקפידות. TUV Rheinlandהיא קבוצה גלובאלית המבצעת, בין היתר, בדיקות איכות ובטיחות למוצרים ורכיבים בכל רחבי העולם, בהתאם לסטנדרטים בינלאומיים. הקבוצה נוסדה בגרמניה בשנת 1872 וכיום יש לה 490 אתרים (מעבדות ומפעלים) הממוקמים ב-61 מדינות ברחבי העולם. 


תקני ISO

תקני ISO

תקני ISO הם תקנים תעשייתיים ומסחריים בינלאומיים, בתחומים שונים, המוגדרים על ידי ארגון התקינה הבינלאומי
(International Organization for Standardization). עמידה של ארגון בתקן ISO מסוים, משמעה כי פעילות הארגון מתנהלת, בתחום הרלוונטי, בצורה מבוקרת תחת מערך ניהול תקין, התואם לדרישות התקן.
להלן מס' דוגמאות לתקני ISO פופולאריים בקרב ארגונים:
• תקן לניהול איכות (ISO 9001:2008)
• תקן לניהול סביבתי (ISO 14001:2004)
• תקן לאחריות חברתית (ISO 26000:2010)
• תקן לבטיחות מזון (ISO 22000)
כל החברות המיוצגות ע"י קונלוג הינן בעלות תקן ISO 9001 להבטחת איכות מוצריהן.


תקן ISO 14644

תקן ISO 14644

תקן ISO 14644 לחדרים נקיים מגדיר רמות ניקיון שונות של חדרים נקיים ביחס לנפח מסוים, מגדיר מספר נקודות מדידה נדרשות על פי גודלו של החדר הנקי ואת תדירות ואופן ביצוע הבדיקות.


תקן RoHS

תקן RoHS

תקן RoHS Compliant הינו תקן להגבלת חומרים מסוכנים (Restriction of Hazardous Substances Directive 2002/95/EC) אשר אומץ ע"י האיחוד האירופי ונכנס לתוקף ב-1 ליולי 2006. תקן זה, הינו אחד ממספר תקני איכות הסביבה אשר מטרתם לשמור על איכות הסביבה באירופה ובעולם כולו.
תקן RoHS Compliant מגדיר איסור שימוש בשישה חומרים מוגדרים בייצור סוגים שונים של ציוד חשמלי ואלקטרוני. החומרים האסורים לשימוש לפי התקן, הם: עופרת, כספית, קדמיום, כרום 6 ערכי, PBB ו-PBDE.