נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)

בקרים מתוכנתים

קונלוג משווקת ותומכת במגוון סדרות של בקרים מתוכנתים (PLC) מבית חברת LS Industrial Systems שהינה החטיבה התעשייתית של חברת LG.
סדרת XGT של LS היא הדור החדש של בקרים מתוכנתים המבוססים על פתרון תעשייתי של "Open Network'', במהירות עיבוד גבוהה, גודל קומפקטי, קלות ונוחות לשימוש.
סדרת XGT מציעה מודולים שונים לרשתות תקשורת וכן מודולים מיוחדים לשירות יחידות קצה שונות כולל רכיבים אנלוגיים, רכיבים דיסקרטיים, הינע ועוד. למשתמש גמישות גבוהה ביכולת להגדיר את המערכת האופטימאלית לצורכי היישומים השונים.
חדשנות במהירות... מהירה
NGP 1000 - MPU - מעבד מרכזי שפותח על ידי LS, משיג מהירות עיבוד גבוהה ביותר של הבקר המתוכנת (0.028㎲/step). כמו-כן פיתחה LS פלטפורמת תקשורת ייעודית - BUS - במהירות גבוהה המשפרת את ביצועי הבקר עבור יישומי Real Time.
חדשנות בגודל... קומפקטי
הגודל הקטן ביותר של הבקר הינו 27×98×90 המהווה יחס עלות-תועלת מצוין.
חדשנות ברשת ... גמישות
XGT Open Network - תומך בכל פרוטוקולי הרשת התעשייתית הנפוצים כיום בעולם כגון: Fast Ethernet, DP Profibus-DP, DeviceNet, Modbus ואפילו MECHATROLINK-II.
חדשנות בתוכנה ... אינטליגנטי
XG5000 - חבילת תוכנה עבור הבקר המתוכנת המספקת סביבת פיתוח משולבת של מודולים שונים כגון: XG-PD טיפול ברכיבי קצה אנלוגיים ו-PM-XG מודול ליצירת רשתות תקשורת. כמו כן, מודולי תוכנה מובנים לשירות HSC ,POSITIONING ו-PID. סביבת הפיתוח מספקת כלי Monitoring ו-Debug מתקדמים ויעילים.

    בקרים מתוכנתים מסדרת XGB מבית LS Industrial Systems
    בקרים מתוכנתים מסדרת XGT מבית LS Industrial Systems
אני מעוניין ב -

הנני מאשר/ת קבלת דברי פרסומת בדוא"ל*